Комплексні добрива для городу та квітів

Мінеральні добрива

Мікродобрива

Продаж добрив с доставкою по Україні

Якісні добрива для рослин. Аграрний інтернет магазин «Агросектор» пропонує низьку ціну і швидку доставку Новою Поштою.

Добрива є неорганічні сполуки, отримані в результаті хімічних процесів, що містять необхідні для створення відповідних умов розвитку сільськогосподарських культур, а також підвищення врожайності та якості врожаю макро- і мікроелементи. Рослини найчастіше мають потребу в азоті, фосфорі, калію, натрію, які відносяться до макроелементів, а добрива, в яких вони містяться — макроудобива. Також рослинам потрібні такі мікроелементи, як: молібден, залізо, цинк, кобальт, мідь, марганець, які містяться в мікродобривах.

Які бувають добрива?

В Україні застосовують прості і комплексні мінеральні добрива, потребу у внесенні яких визначають за допомогою балансових розрахунків витрат і надходжень поживних речовин в грунт за кілька років. Прості добрива складаються з однієї діючої речовини, а комплексні — з двох і більше. В основному, мікроелементи, яких потребує рослина, вносять з комплексними добривами, в складі яких вони є.

На сьогоднішній день застосування добрив є одним з головних способів поліпшення врожайності с / г культур, що застосовуються в аграрному секторі нашої країни. Правильний підбір добрив, своєчасність їх внесення і дотримання норми внесення сприяють нормальному росту і розвитку рослин, а також підвищенню валового збору врожаю і якості вирощеної продукції.