Захист рослин

Інтернет магазин насіння "АгроСектор"

Аграрний інтернет магазин «Агросектор» - надійний та відповідальний постачальник насіння і агрохімії. Ми готові вирішувати всі проблеми, з якими стикаються сучасні аграрії - як початківці, так і професіонали.

Для початківців фермерів ми пропонуємо:

  • безкоштовну і повну агрономічну підтримку. Якщо вам потрібна допомога в підборі посівного матеріалу, гербіциду або добрива - наші експерти нададуть вам професійну допомогу в цих питаннях. Наша мета - зробити ваш агробізнес прибутковим!
  • перевірені схеми захисту рослин з оптимальним співвідношенням «ціна-якість»
  • відвантаження товару від 1 мішка або каністри! Нам не важливо - у вас в обробці 2 га або 2000 га.

Для професіоналів:

  • якісний, сертифікований товар, який відвантажується безпосередньо від виробника. Вам не потрібно побоюватися підробок! Працюючи з нами, Ви завжди отримуєте тільки оригінальні товари.
  • вигідні умови роботи для фермерських господарств (кредитування, відстрочка під урожай).
  • безкоштовна доставка прямо в господарство

Інтернет-магазини щодня з'являються і зникають, заманюючи перших клієнтів низькими цінами. Найчастіше термін життя таких магазинів вимірюється одним сезоном. Вибирайте надійного партнера - наш інтернет-магазин «Агросектор» і ми спільними зусиллями забезпечимо продуктивність вашої землі.

Інтернет магазин насіння "Агросектор" - Офіційний торговий представник виробників "Юг Агролидер", "Нертус", "Syngenta", "Pioneer".

Весь асортимент продукції має сертифікати якості. За запитом ми надішлемо вам копії необхідних сертифікатів.

Гарантія повернення
Безкоштовна доставка
Консультація агронома
Знижки постійним клієнтам